درباره مانیزه

 مانیزه‌، استارتاپی در حوزه محیط زیست می باشد که در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت پرتو همراه هیام،‌ درسال ۱۳۹۷ در شهر کرمان پایه ریزی شد.

چشم انداز مانیزه،‌راه اندازی شهری بدون نیاز به انرژی های فسیلی می باشد که آب مورد نیاز خود را از طریق مازاد ذخیره طبیعت به کمک قنات تامین می کند و انرژی خود را از منابع تجدید پذیر به دست می آورد.

 

مانیزه، استارتاپی پیشرو در حوزه محیط زیست، که در سال ۱۳۹۷ در شهر کرمان که در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت پرتو همراه هیام تأسیس شد، با هدفی بلندپروازانه پیش می‌رود: ایجاد یک شهر بدون نیاز به انرژی‌های فسیلی، که آب مورد نیاز خود را از طریق مازاد ذخیره طبیعت و قنات‌ها تأمین کرده و انرژی خود را از منابع تجدیدپذیر به دست می‌آورد.

در سال ۱۴۱۰، ما می‌خواهیم شهری راه‌اندازی کنیم که نه تنها در مسیر خودکفایی از نظر آب و انرژی قرار دارد، بلکه به عنوان یک مدل پایدار و سبز برای جهان عمل می‌کند. با تکیه بر فناوری‌های نوین در بازیافت و بهره‌برداری از انرژی‌های تجدیدپذیر، مانیزه تلاش می‌کند تا بهره‌وری انرژی را به شکلی قابل ملاحظه افزایش دهد و تأثیرات زیست‌محیطی را به حداقل برساند.

هدف ما این است که فرهنگ و آگاهی جامعه را در زمینه مسئولیت‌پذیری زیست‌محیطی ارتقا بخشیم و محیطی پاک‌تر و سالم‌تر برای نسل‌های آینده به ارمغان آوریم. ما می‌خواهیم نشان دهیم که با ایجاد یک سیستم بازیافت و بهره‌برداری انرژی موثر، می‌توان هم به اقتصاد پایدار کمک کرد و هم به حفاظت از محیط زیست.

اهداف مانیزه

اشتغال زایی

اشتغال زایی

اشتغال زایی برای حداقل ۱۰۰۰ نفر

چشم انداز

چشم انداز

شهری با پسماند صفر

توانایی های کسب شده

توانایی های کسب شده

کسب استاندارد های بهینه

تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان

تفاوت ما با دیگر ارائه دهندگان

خرج کردن قسمتی از هزینه ها در جهت مسئولیت های اجتماعی